Nasze promocje

Zostań z nami i płać mniej!

 

Wszyscy słuchacze, którzy uczą się z nami drugi rok i dłużej płacą mniej. Jeśli opłata jest wnoszona w 9 miesięcznych ratach, łączny rabat wynosi 90 zł. Zapytaj o szczegóły: lingua@LSLINGUA.com.


Bilet rodzinny!

Jeśli zapisaliście już swoje dziecko, pomyślcie także o sobie. Jeśli uczycie się u nas we dwoje, albo w liczniejszym rodzinnym gronie, wszyscy otrzymujecie rabat od ceny kursu. Zapytajcie nas o szczegóły: lingua@LSLINGUA.com.


Zbierz grupę i ucz się za półdarmo

Przyprowadź ze sobą 5 osób i stwórz własną grupę. Jeśli Wasz angielski jest na tym samym poziomie i jesteście w podobnym wieku, Twoi znajomi zapłacą mniej o 90 zł, a Ty płacisz za cały rok tylko połowę.


Darmowy angielski!!! 

To nie żart – zapraszamy do udziału w ZUPEŁNIE BEZPŁATNYM 120 godzinnym kursie języka angielskiego w ramach projektu „Kursy i szkolenia dla rozwoju branży kreatywnej w województwie pomorskim” Preferowany udział w projekcie osób posiadających wykształcenie średnie i poniżej lub osób, które  wieku 50 lat i więcej.  Kurs skierowany jest do osób pracujących w sektorze kreatywnym (Architektura Reklama Wydawnictwa Multimedia Fotografia itp.)

Więcej informacji w sekretariacie szkoły lub na www.kreatywne.pomorskie.plSkontaktuj się z nami !

  Kontakt