BIURO TŁUMACZEŃ

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu na języki europejskie i azjatyckie. Skupiamy grono zawodowych tłumaczy specjalizujących się w rozmaitych dziedzinach, takich jak prawo, medycyna i wiele innych.

 

Realizujemy zlecenia na tłumaczenia zarówno pisemne, jak i ustne. Pomagamy naszym klientom w negocjacjach z zagranicznymi kontrahentami, w prowadzeniu szkoleń i konferencji z udziałem zagranicznych gości, jesteśmy obecni na salach sądowych, a także przy czynnościach prowadzonych przez policję – wszędzie tam, gdzie niezbędna jest obecność tłumacza.


Bogata oferta Biura Tłumaczeń L.S. LINGUA obejmuje także tłumaczenia przysięgłe wszelkiego rodzaju dokumentów, uwierzytelnianie tłumaczeń dostarczonych przez klienta oraz pomoc przy wypełnianiu formularzy wymaganych przez zagraniczne urzędy.

 

Korzystamy z nowoczesnych metod, jak na przykład narzędzia CAT, co gwarantuje szybką i sprawną realizację zleceń, a odległość nie gra roli – do grona naszych klientów należą zleceniodawcy z całej Europy.

 

W lipcu 2003 roku, jako jedno z pierwszych biur tłumaczeń w Polsce otrzymaliśmy Certyfikat ISO 9001, będący potwierdzeniem najwyższej jakości naszych tłumaczeń.

Chcesz nam zlecić tłumaczenie lub dowiedzieć się o cenę?

  1. Prześlij dokument do tłumaczenia (w wersji elektronicznej lub zeskanowany dokument w wersji papierowej) na mail: translator@LSLINGUA.com.
  2. Po uzgodnieniu ceny i terminu realizacji przystępujemy do tłumaczenia.
  3. Gotowe tłumaczenia przesyłamy e-mailem, dowozimy osobiście na terenie Trójmiasta lub w razie potrzeby wysyłamy pocztą za pośrednictwem kuriers.

Biuro Tłumaczeń LS LINGUA

ul. Chlebnicka 39/40, 80-830 Gdańsk

tel. / fax +48 58 305 33 51

+48 664 046 912

+48 602 275 298

translator@LSLINGUA.comTłumaczenia uroczystości rodzinnych: tłumacz do zadań specjalnych

Potrzebujesz tłumacza na wyjątkowe okazje – śluby, wesela , uroczystości rodzinne? Jesteśmy do Twoich usług!

Nasi tłumacze posiadają doświadczenie zarówno w tłumaczeniu, jak i współorganizacji przyjęć weselnych oraz innych uroczystości rodzinnych. Dokładamy wszelkich starań, aby Para Młoda, goście weselni oraz uczestnicy innego rodzaju przyjęć byli zadowoleni z naszych usług w tym szczególnym dniu. Tłumaczymy z/na język angielski, niemiecki, włoski, szwedzki, rosyjski i inne języki europejskie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Dolmetscher für Sonderaufgaben

Brauchen Sie einen Dolmetscher für spezielle Ereignisse – Hochzeiten, Familienfeste?

Wir stehen zu Ihren Diensten!

Unsere Dolmetscher verfügen über sehr große Erfahrung, sowohl auf dem Gebiet der Übersetzug als auch der Mitvorbereitung von Hochzeiten und anderen Familienfesten. Wir geben uns alle Mühe, damit das Hochzeitpaar und die Hochzeitsgäste, sowie Gäste bei anderen Festen, während dieses besonderen Tages, mit unserer Leistung zufrieden sind. Wir dolmetschen folgende Sprachen: Englisch, Deutsch, Italienisch, Schwedisch, Russisch, und andere europäische Sprachen.

Cennik tłumaczeń

Tłumaczenia zwykłe  — cennik tłumaczeń zwykłych w formacie 'pdf'

Dokumenty samochodowe  — cennik tłumaczeń dokumentów samochodowych w formacie 'pdf'

Dokumenty typowe  — cennik tłumaczeń dokumentów typowych w formacie 'pdf'


Skontaktuj się z nami !

  Kontakt