Firmy Dzieci Młodzież Dorośli Kursy j.polskiego Kursy specjalistyczne Wyjazdy językowe Biblioteka

Wyjazdy językowe

Dlaczego wyjazd z L.S. LINGUA?

Istnieje co najmniej kilka ważnych powodów, dla których warto skorzystać z pomocy L.S. LINGUA, jeśli decydujesz się na naukę języka obcego za granicą.

To nic nie kosztuje

Możesz zapisać się na kurs w zagranicznej szkole językowej sam, co nie jest trudne, zwłaszcza jeśli masz do dyspozycji Internet. Możesz także skorzystać z naszego pośrednictwa, co jest znacznie łatwiejsze, bo jesteśmy bliżej. Najważniejsze jest to, że nie ma różnicy w cenie. Bez względu na to, czy sam będziesz załatwiał wszystkie formalności czy też zlecisz to nam, zapłacisz tyle samo. Cena kursu jest jednakowa w obu przypadkach. Za nasze usługi nie dopłacasz.


Gwarancja satysfakcji

Decydując się na naszą pomoc, zyskujesz wsparcie instytucji posiadającej znaczący wpływ na jakość usług, z których będziesz korzystał za granicą. Przez cały czas trwania kursu czuwamy nad twoim zadowoleniem. Gdybyś doszedł do wniosku, że źle dobrano poziom w twojej grupie, nie odpowiada Ci rodzina, u której jesteś zakwaterowany itp., zawsze możesz skontaktować się z nami i poprosić o interwencję w twoim imieniu. Gwarantujemy szybką i skuteczną pomoc. Szkoła liczy się z naszym zdaniem, gdyż działamy jako agent regularnie przysparzający jej klientów.


Indywidualne podejście

Każdego traktujemy indywidualnie. Starannie dobieramy szkołę, uwzględniając wszystkie oczekiwania naszego ucznia. Zwykle dotyczą one lokalizacji, warunków zakwaterowania, wyżywienia, wielkości i składu grupy, programu nauczania oraz imprez oferowanych na miejscu. Bezpłatnie doradzamy i pomagamy w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem na kurs.


Bogata oferta

Wybór szkoły za granicą nie jest łatwy. Jest ich dużo, oferują przeróżne kursy, ich oferty adresowane są do zróżnicowanych klientów. Jeśli działasz na własną rękę, dodatkowo narażasz się na ryzyko wyboru szkoły mało rzetelnej, która obiecuje więcej, niż potrafi. Naszym zadaniem jest pomóc ci wybrać z gąszczu ofert taką szkołę, która spełni twoje oczekiwania. Proponujemy kursy prowadzone przez cały rok, w różnym wymiarze czasowym, począwszy od kursu trwającego zaledwie przez weekend, aż do wyjazdów rocznych. Mogą to być lekcje w grupie lub indywidualne, nawet z zakwaterowaniem w domu twojego nauczyciela. Program kursu na ogół jest standardowy, ale możemy również zorganizować kurs szyty na miarę, którego program został opracowany specjalnie dla danej grupy, z uwzględnieniem specyfiki zawodowej lub innych preferencji uczestników. Ponadto oferujemy kursy językowe z możliwością pracy lub odbycia stażu w firmach Wlk. Brytanii i Irlandii, wyjazdy do zagranicznych szkół średnich na cały rok szkolny.

Oferujemy:

 

j. niemiecki:    Zertificat Deutsch ZD, Zentrale Mittelstufenprufung ZMP, Zentral Oberstufenprufung ZOP, Deutsche Sprachprufung fur den Hochschulzugang auslandisher Studienbewerben DSH, TestDaF

j. angielski: First Certificate (FCE), Advanced English (CAE), Proficiency (CPE), IELTS, TELC        

 j. francuski:  DELF, DALF, Alliance Francaise

j.włoski:        Diploma di lingua italiana Firenze.

 

 

Jakość i doświadczenie

Działamy od 1994 roku. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi szkołami w Wielkiej Brytanii i innych krajach europejskich, a także ze szkołami w USA i Kanadzie. Daje to pewność najlepszych wyników, jakie można osiągnąć podczas tego typu wyjazdu. Wszystkie proponowane przez nas szkoły posiadają akredytacje instytucji promujących najwyższą jakość nauczania, m. in. ARELS, RELSA, FIYTO. Potwierdzeniem naszej dbałości o jakość oferowanych usług jest Certyfikat ISO 9001, który otrzymaliśmy jako pierwsza szkoła językowa w Polsce.

Nauka języka obcego za granicą zapewnia pełny kontekst kulturowy, obyczajowy, umożliwia obcowanie z ludźmi, dla których ten język jest językiem ojczystym. „Totalne zanurzenie” sprawi, że po krótkim czasie zaczniesz mówić płynnie i bez lęku.

 

wyjazdy-form

Możesz również skorzystać z innych form kontaktu z nami !

  Kontakt

Firmy Dzieci Młodzież Dorośli Kursy j.polskiego Kursy specjalistyczne Wyjazdy językowe Biblioteka